Козаки, волонтери і небезпека. В шкільному таборі відбулася зустріч з видавцем

В шкільний табір, який діє на базі Білоцерківської ЗОШ №20, завітали засновники видавництва «Час Змін Інформ» Костянтин Климчук і Тетяна Виговська.
Під час зустрічі з учнями молодших класів вони презентували маленьким читачам дитячі книги видавництва.

Костянтин Климчук познайомив маленьких білоцерківців зі своєю «Казкою про козака Степана». Діти добре знають, хто вони такі, легендарні захисники України, тож спілкування з письменником було цікаве. Костянтин Климчук читав уривки з казки, а діти переживали за долю її героїв. Навіть цікавилися, що ж сталося з московським воєводою Вахромєєм? Автор запевнив, що нічого хорошого.

«Модестова наука, або де чатує небезпека?» авторства Галини Невінчаної викликала просто шквал спогадів від слухачів. Це ще раз переконує у тому, що «Модестову наука» просто необхідно мати в домашній бібліотеці. Школярі згадували різні життєві ситуації, які могли закінчитися трагічно для них і їхніх близьких. Галина Невінчана легко та доступно роз’яснює на сторінках книги, як поводити себе з побутовими приладами, а також в місцях підвищеної небезпеки. Історію Оленки та Івасика, а також Модеста, Тимофія, Клави і Кукарачів вдало доповнює віршованими застереженнями-“страшилками” Костянтин Климчук

А на завершення зустрічі діти хотіли послухати про волонтерську діяльність групи «Час змін», оскільки Тетяна і Костянтин є знаними волонтерами Білої Церкви. Костянтин Климчук розказав про радість солдатів, коли вони отримують дитячі малюнки і солодкі подарунки, про їхній побут на фронті й чотирилапих друзів, про заснування військової бібліотеки, а також про армійське братерство й зворушливі ситуації, які трапляються на шляху волонтерів.

Діти і педагоги запрошували приходити в школи ще й допомагати орієнтуватися в новинках українського книговидання.

Видавництво “Час змін інформ” висловлює подяку завідуючій бібліотеки-філіалу №6 Білоцерківської ЦБС Надії Гавриловій за організацію зустрічі зі школярами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *