Видавництво «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ» подарувало книги бібліотекам Попасної

В Білоцерківській Центральній міській бібліотеці відбулася зустріч письменників з учнівською делегацією Попаснянського району. Діти вже третій тиждень перебувають на гостинній білоцерківській землі, відпочиваючи від страхіть неоголошеної війни, яку веде проти нашої країни Російська Федерація. Білоцерківське управління освіти й науки БМР на чолі з Юрієм Петриком організовує для попаснянців екскурсії, цікаве і корисне дозвілля, фізичний розвиток. А тепер прийшла черга познайомитися з красною писемністю білоцерківців.

6

Свій творчий доробок представили Андрій Гудима, Володимир Іванців, Володимир Дідківський, які прочитали присутнім свої поезії – ліричні, патріотичні, гумористичні. Також виступили письменницьке подружжя Анатолія і Галини Гай, літератор Петро Савченко та юна поетеса Аня Агалієва.

Голова білоцерківської «Просвіти», директор видавництва «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ» Костянтин Климчук презентував книги, видані підприємством. До Попаснянських бібліотек поїдуть “Казка про козака Степана, його пригоди і кохання” Костянтина Климчука, яку було поставлено дітьми на сцені Святогірського дитячого табору “Смарагдове містечко”, новий роман Ганни Ручай “На східному фронті є зміни”, світоглядна праця учасника “Битви екстрасенсів” Івана Дригала “Астрономічні пригоди Котигорошка”, збірка поезій Володимира Іванціва “Поглянь на себе у своїй сльозі” та премійована поетична збірка “Час відрощувати крила” лауреата премії ім.Вінграновського Алли Носовської.

19402453_1478156355556638_1825785049_o

Також попяснянцям передали свої твори різних років видання письменники Ганна Ручай, Віктор Грабовський, Галина Невінчана, Олександр Виговський. Книги у Попасну доставить волонтерська група “Час Змін” у липні.

Вчителі-психологи з Попасної Ірина Жадік і Яна Богян подякували білоцерківцям за теплий прийом, організацію їхнього дозвілля на Київщині, подаровану літературу та висловили сподіванняви, що в майбутньому дружба між Попасною і Білою Церквою лиш міцнішатиме, а культурні зв’язки – посилюватимуться. Тільки завдяки зусиллям всіх людей доброї волі Україна буде врятована і займе чільне місце в Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *