Заходи видавництва для українців в Польщі

Не переривати зв’язок з батьківщиною. Це дуже важливо для тих, кого зла доля і буря війни зірвали з рідної домівки й закинули на чужину. Як би добре не ставилися за кордоном до українців, але ми тут в гостях.

В Катовіцах завдяки співпраці Видавництва “Час Змін Інформ” та Асоціації “Покоління” започатковано роботу української читальні. Вона дає змогу дорослим і дітворі познайомитися з новинками літератури, а також поспілкуватися з авторами та видавцями.

Цього разу всі, хто прийшов на зустріч з авторкою видавництва Валентиною Михайленко, шукали скарби. Адже саме цій романтичній, пригодницькій справі було присвячено презентацію пригодницької повісті для дітей та підлітків «Скарб під знаком риби».

Книгу представляли директор видавництва «ЧАС ЗМІН ІНФОРМ» Костянтин Климчук та головний редактор, ініціаторка створення Української читальні в Катовіцах Тетяна Виговська. Авторка повісті була присутня завдяки відеозв’язку. З далекої Чернігівщини вона розповідала про свій творчий шлях, про історію написання «Скарбу…», про свої враження від тривожних часів та про роботу над новою книгою. Нова книжка також буде для дітей і про дітей. Про їхні долі в часи воєнного лихоліття.

Амосфера в читальні була невимушеною і дружньою. Не кожен день можна поговорити з письменницею, задати їй питання та поділитися своїми задумками. А ще читалися уривки з повісті, проводився тематичний конкурс і розігрувалися смачні та корисні призи. А найголовнішим призом стала зустріч з рідним словом і спільна думка, що найбільшим скарбом є мир, любов та дружба.

Попереду в української читальні у Катовіцах ще багато цікавих заходів. І автори в ній будуть присутні не лише онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *