Казки бабусі Данусі. Богдана Глушко

Книжка цікавих і дотепних історій Богдани Глушко «Казки бабусі Данусі», написана авторкою в далекій Італії (можливо, як спроба хоч трішки компенсувати тугу за рідною домівкою і за близькими людьми), стане чудовим подарунком не лише для юних читачів, але і для всієї родини. На її сторінках читач зустрінеться з казковими героями і їхніми неймовірними, захоплюючими пригодами, адже вже з першого знайомства лялька Веселка поведе шанувальників пригод у справжні казкові мандри, сповнені небезпек, випробувань, кумедних курйозів і щасливого фіналу, бо, як і заведено, в казках добро завжди перемагає зло.

Тут переплітаються життєві історії звичайних людей і таких знайомих всім нам, але більш сучасних персонажів казок: Баби-Яги, Чахлика Невмирущого, Змія Горинича, мудрої сови, чарівних фей. Тема дружби, взаємодопомоги, турботи, милосердя, сміливості і вміння кидати виклик життєвим невдачам — це ті основні штрихи, які проступають у книзі і які намагається донести авторка до юного читача на прикладі цікавих пригодницьких історій і перипетій, пов’язаних з головними героями. Тому місія цієї книги для підростаючого покоління не лише розважально-пізнавальна, але й виховна.

Залишається тільки побажати юному читачеві цікавої, змістовної і захоплюючої подорожі сторінками «Казок бабусі Данусі»!

Казки бабусі Данусі: казки для мол. та сер. шк. віку / Богдана Глушко. — Біла Церква : Час Змін Інформ, 2021. — 368 с., іл
ISBN 978-617-7959-47-1
Формат 60 х 84 1/16
Розмір: 210Х145 мм
Обкладинка: тверда
Ілюстрації: кольорові
Папір блоку: офсетний білий 80 г
Художник: Олександра Кондратенко
Дизайнер обкладинки: Тетяна Виговська

Купити книжку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *