“Ковток життя. Зима-2023”

Диво неминуче! Стань його частинкою! Дива чатують на нас в прихованих сенсах поетичних рим, відвертих рядках прози і в щирості людських емоцій. Чисті сторінки альманаху чекають, щоб їх заповнили пережитим дивом, а може, болем. Не тримай його в собі! Пиши про це, ділись найсокровеннішим, і Ти зустрінеш підтримку добрих сердець і однодумців по перу! 

У видавництві “Час Змін Інформ” триває підготовка до випуску літературного альманаху “Зима-2023” серії “Ковток життя”. Чекаємо на ваші поетичні та прозові твори. Їхню тематику оберіть самостійно, але якщо ви плануєте опублікувати саме пейзажну лірику, то подбайте, аби вона відповідала зимовому настрою.

Вступний (організаційний) внесок 300 грн.
Кожен автор отримає 2 примірники віддрукованого альманаху безкоштовно, більшу кількість примірників можна замовити за додаткову плату.

Твори на розгляд видавництва, коротку інформацію про себе та фото надсилайте на e-mail: chaszmin.info@ukr.net до 15 січня. Об’єм тексту не має перевищувати 7 сторінок формату А5 (12 кегль, Times New Roman, полуторний міжрядковий інтервал).

Якщо автор бажає опублікувати текст більше 7-и сторінок, вступний (організаційний) внесок може бути збільшено. Рішення про участь авторів в проекті приймається видавництвом. Видавництво може відмовити авторам у публікації частково або повністю. Твори не рецензуються. Організаційний внесок сплачується після обробки поданого автором матеріалу та погодження видавництвом його публікації.

Рішення про участь автора в проєкті надсилається на його e-mail не пізніше, ніж за 10 робочих днів після закінчення прийому робіт.

Віддруковані примірники альманаху надсилаються авторам за їхній кошт “Новою поштою”.

Серія “Ковток життя” виходить з липня 2017 року щоквартально. Формат видання: 121х168 мм. Обкладинка тверда, внутрішній блок ч-б.
ISBN серії: 978-617-7477-03-6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *