Зустрінемося у Дніпрі

Видавництво “Час Змін Інформ” запрошує на Book Space у м. Дніпро
Дорогі наші читачі, друзі, однодумці! З величезною радістю запрошуємо вас на книжковий фестиваль Book Space, який відбудеться у місті Дніпро з 28-го по 30-е вересня 2018 р.
 
Шукайте стенд видавництва “Час Змін Інформ” у павільйоні дорослої літератури №2. Місце № 34

 
Ми представимо багато новинок 2018 року, зокрема, мотиваційну книгу Людмили Шепелевої “До біса старість. 30 способів зберегти молодість та здоров’я”, психологічний роман Ганни Ручай “Смугастий, мов життя”, вишукані поезії членів НСПУ Наталі Данилюк “СвітиТи мусиш” та Галини Литовченко “Зібрані розсипи”, психологічно-фантастичний роман “Перезавантаження Галини Невінчаної, роман подорожей “Багалія” Юлії Матту, містичний роман “ПаніКа” Армана Цибульського, різнобарв’я сучасної української лірики у авторських збірках Галини Онацької “Осінні розсипи”, Лідії Яр,”По стежині, порослій віршем” Тетяни Сінченко “Я так живу”, Андрія Чупахина “Нехай все мине”, Анни Соколенко “Про найдорожче”. А ще ви познайомитеся з новим напрямком в українській літературі – НЕКСТМОДЕРНІЗМ у віршах його засновника Миколи Істина.
 
Справжньою знахідкою для істориків і краєзнавців, а також всіх, хто цікавиться національно-визвольним рухом 1940-50-х років, стане “Історія села Стегніківці”, написана кандидатом історичних наук Б. Чорномазом у співавторстві з комбатантом УПА Теодором Дячуном.
 
Незамінним посібником для батьків у справі виховання дітей та попередженні нещасних випадків стане книга “Модестова наука Або де чатує небезпека” авторствa Галини Невінчаної та віршованими “страшилками” Костянтина Климчука.
 
Також ви зможете придбати книжки попередніх років випуску: воєний роман Ганни Ручай “На східному фронті є зміни”, світоглядну працю Іван Дригало “Астрономічні пригоди Котигорошка”, історико-публіцистичні збірники “Українська Революція: з Білої Церкви в історію” та “Декомунізація в Білій Церкві”. Поспішайте, бо ми допродуємо ці наклади, залишилося небагато примірників.
 
В жодному разі не прогавте презентації видавництва “Час Змін Інформ”, які відбудуться в рамках книжкового фестивалю Book Space
30 вересня за адресою: проспект Олександра Поля, 1, будівля ОДА, третій поверх, бізнес-зала (№322).
16:30 – Презентація книги Людмили Шепелевої “До біса старість. 30 способів зберегти молодість та здоров’я”.
17:30 – Зустріч з автором Ганною Ручай та презентація її книжок “Смугастий, мов життя” та “На східному фронті є зміни”.
Чекаємо на вас!
Телефон для довідок: 097 931 66 47; 063 782 10 10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *