Увага! Готується до випуску літній літературний альманах серії “Ковток життя”. Запрошуємо до співпраці авторів!

Видавництво “Час Змін Інформ” готує до видання альманах сучасної літератури. Запрошуються до співпраці поети, прозаїки, публіцисти… Тематика літня та будь-яка інша.

Вступний (організаційний) внесок 300 грн.
Кожен автор отримає 5 примірників віддрукованого альманаху.

Твори на розгляд у видавництво, коротку інформацію про себе та фото надсилайте на e-mail: chaszmin.info@ukr.net до 22 липня. Об’єм прозового та поетичного тексту має не перевищувати 10 сторінок формату А5 (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал).

Якщо автор бажає опублікувати текст більше 10-и сторінок, вступний (організаційний) внесок може бути збільшено. Рішення про участь авторів в проекті приймається видавництвом. Видавництво може відмовити авторам у публікації частково або повністю. Твори не рецензуються. Організаційний внесок сплачується після обробки поданого автором матеріалу та прийняття видавництвом рішення щодо його публікації.

Рішення про участь автора в проекті надсилається на його e-mail не пізніше, ніж за 10 робочих днів після закінчення прийому робіт.

Віддруковані примірники альманаху надсилаються авторам за їхній кошт Новою поштою, Укрпоштою та будь-яким іншим зручним способом доставки.

Серія “Ковток життя” виходить з липня 2017 року щоквартально. Формат видання: 121х168 мм.
ISBN серії: 978-617-7477-03-6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *