Видавництво «Час Змін Інформ» стало меценатом «Галереї стилю»

В одному із найрозкішніших торгівельно-розважальних центрів Києва ЦУМ відбувся конкурс-показ робіт українських модельєрів-початківців. Свої напрацювання представили компетентному журі й глядачам діти і молодь.

Видавництво «Час Змін Інформ» виступило одним з меценатів «Галереї стилю». Книги Галини Невінчаної «Модестова наука або де чатує небезпека» отримали юні художники, які знайомляться з новими матеріалами, інструментами й мають бути обережними у поводженні з ними. А молодим дизайнерам допоможе здійснити свої заповітні мрії книга Юлії Матту «Багалія», написана з великим оптимізмом і вірою у власні сили та чудесне Провидіння.

«Я щиро вдячний нашому автору Юлії Матту за запрошення на подію, адже вона є одним із «двигунів» сьогоднішньої події. Ось приклад, як досягати успіху. Тож майбутньому української моди «Багалія» стане в нагоді. А найменші дизайнери й художники експериментують з матеріалами й інструментами, а це потрібно робити так, щоб мами потім не хапалися за голову. Тут книга Галини Невінчаної підкаже, як поводитися самим вдома й залишитися здоровим», – сказав при врученні призів директор видавництва Костянтин Климчук.

Окремо він відзначив високий рівень проведення заходу, висловив свої міркування щодо представленого одягу, який часто поєднував сучасні віяння з етнічними мотивами, а також побажав учасникам успіху в столицях світової моди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *