Скарб під знаком риби. Валентина Михайленко

Богданові батьки від’їжджають працювати за кордон, а його із столиці відвозять на хутір до діда й баби. Хлопець у розпачі: як же він там буде без однокласників, без футболу, без комп’ютера? Він і не здогадується, що зовсім скоро зустріне щирих друзів і порине з ними у вир захоплюючих, а часом і небезпечних, пригод. Що вони знайдуть таємничий монастирський скарб і знешкодять справжнього бандита… А ще — він закохається…

Скарб під знаком риби : повість для дітей середнього шкільного віку / Валентина Михайленко ; худ. О. Кондратенко. — Біла Церква : Час Змін Інформ, 2022. — 168 с., іл.

ISBN 978-617-7959-60-0

Формат:  60х84 1/16
Розмір: 200/145 мм
Обкладинка: тверда
Папір блоку: офсетний, 80 г
Дизайнер обкладинки: Тетяна  Виговська
Художник: Олександра Кондратенко

Про авторку:

Валентина Михайленко – українська письменниця, історик-краєзнавиця, авторка двадцяти трьох книг, член НСПУ. Понад двадцять п’ять років віддала бібліотечній роботі. З 1999 по 2006 рік очолювала радіоорганізацію «Коропське районне радіомовлення». Деякий час перебувала на державній службі, а в 2007 році знову повернулась на бібліотечну ниву.

Друкувалася в часописах: «Гарт», «Сім’я», «Чернігівський вісник», «Деснянська правда», «Літературний Чернігів» та інші видання Чернігова та Києва. Публікувала історико-краєзнавчі розвідки

Лауреатка двох фестивалів регіональної преси «Золотий передзвін Придесення» та обласного конкурсу «Жінка року — 2003». її прозовий твір «На лезі радості» відзначений заохочувальною премією шостого Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *