Рондо старовинних вулиць. Літературна студія Білоцерківської “ПРОСВІТИ” рідному містові

Рондо — музичний твір, в якому повторювані рефрени перемежовуються куплетами дуже різного змісту.

В кожному — окрема міні-поема, завершений сюжет. І все разом — трохи сумна лірична пісня для танцю в колі, що завершується тим самим рефреном, заради якого складена.

Наш рефрен — «Я твоє місто, я вже зникаю, встигни намилуватися мною!».

Він на різні голоси (й у різних сюжетах) повторюється в цій збірці есеїв, новел, замальовок, публіцистичних творів і навіть казок, написаних дорослими і юними студійцями, яких об’єднала любов до рідного міста.

Звісно, складно достукатися до меркантильних сучасників, для яких реставрація неповторної старовини — «нецільове використання коштів».

Простіше все знести й замінити стандартними кубиками офісних центрів, ніж морочитися з фігурними ризалітами, викришеними цегляними фронтонами й ліпним декором.

Тож якщо судилося впасти під натиском гламуру цим мальовничим острівцям історії, клаптикам живої людської пам’яті, неповторним «пам’яткам місцевого значення», які є/були тільки в цьому місті і яких не побачите більше ніде й ніколи, — ми залишимо бодай пісню про них…

Рондо старовинних вулиць / Літературна студія Білоцерківської «Просвіти»: есеї, поезії, оповідання, статті — Біла Церква: Час Змін Інформ, 2020 — 156 с., іл.

ISBN 978-617-7477-77-7
Формат 60 х 84 1/16
Розмір: 145 x 210 мм
Обкладинка: тверда
Жанр: альманах
Папір блоку: офсетний, 80 г
Літературний редактор: Ганна Ручай
Художник: Дар’я Подлужна
Дизайнер обкладинки: Дмитро Краснов
Внутрішній дизайн, технічне редагування, макетування, верстка Тетяни Виговської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *