Український національний характер. Юрій Руденко

У книжці досліджуються сутність, витоки і якості українського національного характеру. Розкриваються особливості генези національної психології українців, їхнього самобутнього характеру, починаючи з сивої давнини. Виявляються сильніші та слабші якості національного характеру. Розкриваються великі потенційні можливості європейської ознаки нашого народу – українського індивідуалізму та його «мінуси» в несприятливих історичних умовах. З’ясовуються домінуючі в українців інтроверсійні якості та яскраво виражені екстраверсійні якості характеру в окремі історичні періоди. Вперше робиться спроба обґрунтувати основні педагогічні шляхи і засоби формування в дітей і молоді українського національного характеру.

Книжка адресується науковцям, викладачам середніх і вищих НВЗ, вихователям, студентам – майбутнім педагогам, батькам, широким колам громадськості.

Український національний характер: сутність, витоки і шляхи формування в учнів і студентів / Юрій Руденко. — Біла Церква: Час Змін Інформ, 2019. — 312 с.
ISBN 978-617-7477-65-4

Формат 60х84 1/16

Розмір: 200/145 мм

Обкладинка: тверда

Папір блоку: офсетний, 80 г

Дизайнер обкладинки: Тетяна  Виговська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *