Алла Носовська отримала літературно-мистецьку премію ім.Вінграновського

В Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського відбулося вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського за 2016 рік: молодій художниці Крістіні Смєловій – за творчі здобутки в галузі станкового живопису, активну виставкову діяльність та молодій поетесі Аллі Носовській – за поетичну збірку «Час відрощувати крила», яка побачила світ у молодому білоцерківському видавництві “Час Змін Інформ”.

Аллу Носовську на здобуття премії подала Білоцерківська “Молода Просвіта”. Ознайомитися зі збіркою премійованої поетеси можна за посиланням: Алла Носовська “Час відрощувати крила”.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого його заступник Ольга Настіна привітала лауреатів з перемогою, вручила дипломи, пам’ятні медалі, премію в розмірі 2250,0 грн. та квіти. О. Настіна зазначила, що місто повинно пишатися такими талановитими білоцерківцями.

носовська 2

З вітальними словом також виступили – голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського – заслужений працівник культури України, член президії Українського фонду культури Анатолій Кульчицький, друзі, колеги лауреатів та ін.

Під час урочистостей присутні мали можливість проглянути художні номери у виконанні лауреатів вищезазначеної премії попередніх років, молодих талановитих виконавців – переможців міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів і фестивалів, а також артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *